Trénujeme:

Karate, Freestyle karate

Výuka probíhá pod vedením kvalifikovaných trenérů s dlouholetou praxí.Jsme oddíl s více jak 20ti letou tradicí.

Pořádáme semináře, turnaje a soutěže pro členy našeho oddílu, jarní i letní soustředění.

Účastníme se seminářů a závodů.Naši závodníci pravidelně získávají medaile z MČR,světových pohárů a další důležitých turnajů a soutěží. Trenéři  jsou mistry ČR.

Karate: cvičíme tradiční sportovní i závodní shotokan karate, ideální sport pro všechny bez rozdílu věku, pohlaví.

Freestyle karate: americké karate, moderní sport/cvičení bojového umění/. Kombinuje prvky tradičních bojových umění s akrobacií za dopovodu hudby. Freestyle karate je skvělé cvičení po děti již od velmi malého věku.

Tréninky máme na 6. ZŠ a MŠ Doberská, Doberská 323, Kladno

Poplatky: Měsíční poplatky jsou ve výši 450,- Kč.

Při platbě na pololetí je poskytnuta sleva 50,- Kč z každého měsíce celkem tedy 2000,- Kč

Při platbě na bankovní účet uvádějte jako variabilní symbol rodné číslo cvičence a do poznámky napište jméno cvičence.

Karate Klub Kladno z.s.

Předseda, Trenér :