Velikonoční prázdniny

Z důvodu Velikonočních prázdnin jsou zrušeny všechny tréninky ve čtvrtek 18.4.2019.

Doplňující informace k jarnímu soustředění 12. - 14. dubna 2019

Odjez proběhne v 17. hodin od tělocvičny 6.ZŠ. Prosíme rodiče, aby vybavili děti autosedačkami nebo podsedáky, pokud jsou povinni je použít. Na jarní soustředění pojedeme automobily. Návrat ze soutředění bude okolo 13.30 k tělocvičně 6.ZŠ.

Připomínáme sportovní oblečení pro venkovní i vnitřní cvičení, venkovní i vnitřní obuv na cvičení, batůžek nebo tašku na přenesení karate-gi do tělocvičny, lahev na pití.

Mobilní telefony a elektronika jsou zakázány. Pokud bude tento zákaz porušen, daný přístroj bude zabaven a vrácen po návratu domů.

Při odjezdu je důležité informovat trenéry o pravidelně užívaných lécích, popřípadě odevzdat sáček s léky a informacemi jak často a jaké množství. Sáček bude označen celým jménem dítěte. Členové budou mít u sebe průkaz pojištěnce zdravotní pojišťovny nebo jeho kopii. Při odjezdu bude předané prohlášení o bezinfekčnosti.
V případě jakýchkoliv dotazů kontaktujte Luboše.

Letní soustředění Karate klubu Kladno, srpen 2019

Letní soustředění proběhne, jako každoročně, v penzionu FKC, Dolní Dvůr - Krkonoše. Soustředění je určeno všem členům - všem skupinám (nábor, skupina B, skupina C). Letní soustředění zahrnuje intenzivní cvičení karate, bojového umění. Pro cvičence je zajištěn doprovodný program mimo hlavní tréninky ve formě soutěží a her. Soustředění považujeme za důležitou součást celoročního cvičení. Cvičení karate je zde doplněno o různé hry (nohejbal, vybíjená, dovednostní hry), rozvoj všestranných pohybových cvičení a zvýšení fyzičky. Ubytování je zajištěno v Penzionu KFC s plným vybavením a se společným sociálním zařízením. Strava je zajištěna 5x denně (8:00 snídaně, 12:00 oběd, 18:00 večeře a 2x svačina) včetně pitného režimu.

Podmínkou účasti je 75% účast na trénincích klubu. Trenéři klubu si vyhrazují právo na nepřijetí přihlášky cvičence, případné zrušení soustředění z důvodu třetích stran.

Mobilní telefony a elektronika je zakázána. Pokud bude tento zákaz porušen, daný přístroj bude zabaven a vrácen po návratu domů.

Odjezd: 24. 8. 2019 v 8:00 hodin od tělocvičny 6.ZŠ

Příjezd: 31.8. 2019 okolo 12:00 hodin k tělocvičně 6.ZŠ

Adresa: Penzion FKC, Dolní Dvůr 22, 543 42

Cena jarního soustředění: 3500,- (dle dohody s trenéry je možná postupná platba)

Datum přihlášení a zaplacení: Do 29.4.2019 včetně vyplněné přihlášky záloha 1000,-

(přihláška a bezinfekčnost ke stažení na stránkách  http://www.karateklubkladno.cz/ke_stazeni.php  včetně doporučeného seznamu věcí) Přihlášku je možné zaslat i elektronicky.

Do 20.6.2019 doplatek 2500,-

Při odjezdu je důležité informovat trenéry o pravidelně užívaných lécích, popřípadě odevzdat sáček s léky a informacemi jak často a jaké množství. Členové budou mít u sebe průkaz pojištěnce zdravotní pojišťovny nebo jeho kopii. Při odjezdu bude předané prohlášení bezinfekčnosti.

Jarní soustředění Karate klubu Kladno 12. - 14. dubna 2019

Jarní soustředění proběhne jako každoročně v areálu Střední lesnické školy Křivoklát. Oproti předešlým ročníků bude soustředění otevřeno i skupině B. Považujeme soustředění nejenom za důležité rozšíření znalostí karate a bojového umění, ale i sportovní vyžití a společné zážitky našich členů. Cvičení karate je zde doplněno o různé hry (floorbal, vybíjená, dovednostní hry), rozvoj všestranných pohybových cvičení a zvýšení fyzičky. Ubytování na kolejích školy s plným vybavením a se společným sociálním zařízením. Strava je zajištěna 3x denně (8:00 snídaně, 12:00 oběd, 18:00 večeře).

Odjezd: 12.4. 2019 v 17:00 hodin od tělocvičny 6.ZŠ

Příjezd: 14.4. 2019 v odpoledních hodinách k tělocvičně 6.ZŠ (bude upřesněno)

Adresa soustředění: Písky 181, 270 23  Křivoklát

Cena jarního soustředění: 1100,-

Datum přihlášení a zaplacení: DO 28.2.2019 včetně vyplněné přihlášky

DO 21.3.2019 včetně zaplacený poplatek

(přihláška a bezinfekčnost ke stažení na stránkách  http://www.karateklubkladno.cz/ke_stazeni.php  včetně doporučeného seznamu věcí) Přihlášku je možné zaslat elektronicky.

Hromadné objednání oddílového oblečení,kimon,chráničů + ceník

Možnost objednání kimon,chráničů ,oddílového oblečení.

Ceník k nahlédnutí u Martiny,nebo Luboše v průběhu tréninků .Objednání je možné v průběhu tréninků u Martiny ,nebo Luboše.

Při objednání je nutné složit zálohu ve výši 50% z celkové částky objednané věci.

Bližší info podáme v průběhu tréninků.

Klubová bunda černá: 900Kč/kus
Klubová vesta černá: 800Kč/kus
Klubová trička, možné barvy: Červená, Modrá, Bílá, Žlutá, Černá, Zelená: 350Kč/kus
Nášivka: 150Kč/kus

KANRYO  Masterson - ideální tréninková kimona střední třídy, vhodná i pro kumite

velikost (cm) 110 120 130 140 150 160 170 180 190
cena ( Kč) 620 680 750 820 900 970 1020 1080 1100

PÁSY  :  Bavlna :    BAREVNÉ  a  ŠERPY - 200 Kč.

CHRÁNIČE :  ZUBU  140Kč ,   HRUDI  1220 Kč,RUKOU  570 Kč , holení a nártů Kamikaze 1 120 kč  Kč,